30.08.2019 о 19:00 лекція Марії Фабрічевой «Психологічні Ігри»

30.08.2019 о 19:00 лекція Марії Фабрічевой «Психологічні Ігри»

АНОНС

З моменту народження кожна людина стає учасником ігор, прийнятих в його родині, а коли стає дорослою переносить цю модель на своє життя і вступає в гру із суспільством.

Психологічні ігри постійно повторюються і найчастіше людина «програє» на підсвідомому рівні, бо під час гри відчуває знайомі з дитинства почуття. Для входу в гру є різні фактори. Гра має різний рівень значущості і ступінь наслідків.

Вже 30 серпня о 19:00 не пропустіть лекцію відомої психотерапевтки  Психолог Мария Фабричева, щоб зрозуміти, як часто вистаєте учасником психологічної гри?

Також на лекції детально розберемо що таке гра:
✔️структурування часу, а як підсумок — долі
✔️підкріплення своєї життєвої позиції
✔️стимуляція почуттів, емоцій, енергії
✔️опрацювання сценарію

Вхід вільний! Реєстрація за посиланням👇👇👇:
http://bit.do/psychologychni-igry-maria-fabrycheva

Maria Fabrycheva— психотерапевт в області транзактного аналізу, консультант-медіатор. Дійсний член і офіційний викладач-тренер Міжрегіонального рівня в Професійної психотерапевтичної ліги, член Української та Європейської Асоціації транзактного аналізу — УАТА / ЄАТА, тренер і ведуча розвиваючих, діагностичних і терапевтичних програм і модулів. Постійний експерт-психолог проектів на українських телеканалах.

 

 Comments for this post are closed.
" data-path="https://fabricheva.com.ua/wp-content/themes/mentalpress/share42/">

Сила слова: как родители влияют на нашу жизнь и программируют на неудачи © uaua.info

Как родители влияют на нашу жизнь, почему мы несчастливы и неуспешны, а также, как перестать передавать негативные установки своим детям, …

Між тугою та бентегою: психологиня про український «культ страждань» © platfor.ma

Platfor.ma поговорила з Марією про те, чому українське суспільство опинилося в цій кризі, які її симптоми й наслідки та як вилікувати цілу …