Рубрика: Публикации

Ми зіткнулися з ненормальним обличчям культури насильства / hromadske.radio

Страх бути зґвалтованою — один із самих потужних страхів людини. Тому ми повинні: виробити у собі нульову толерантність до насильства; етично ставитися до тих, хто постраждав від насильства.

Віра у фейки — це фасад, за яким схована конструкція світогляду. Її нелегко змінити / detector.media

У межах програми «Анатомия фейка», яка виходить на міжнародному російськомовному телеканалі «Новый мир», а також подкасту «Русскій фейк, іди на***», що виходить на «Українському радіо», Вадим Міський говорить із медіаекспертами про суть дезінформації і способи боротьби проти неї. MediaSapiens публікуватиме текстові версії цих розмов. Сьогодні говоримо з психотерапевткою і медіаторкою Марією Фабрічевою про психологічні аспекти впливу пропаганди.

Щоденник війни — аудіо-подкасти Марії Фабричевой

За цей період (що дивно навіть для мене) ми провели близька 60-ти ефірів, деякі з них не збереглися, деякі я особисто вирішила не зберігати, але
– 40 ефірів на різні теми точно є (вони збережені в інстаграм, та в аудіо-форматі) — два повноцінних щоденника війни по 20 подкастів кожен

Війна продовжується, як жити далі? / Миша Левченко PODCAST #135

Особистий досвід та поради психолога Марії Фабричової.

Психотерапевтка Марія Фабрічева — про те, чому люди вірять в абсурдні фейки

Чи любите ви фейкі, як люблю їх я? Якщо — так, то вам обов’язково потрібно перейти за посиланнями (які я залишу далі) та послухати або подивитись декілька епізодів подкасту «Русскій фейк, іді на***!» by Vadym Miskyi [Детектор медіа] Залишу вам першу частину нашої розмови де ми говорили про феномен «розіп’ятого хлопчика«, те як працює російська …

Етика: що означає «не завдавати шкоди»

Ключовий етичний принцип, що лежить в основі документування сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом та звірствами, — зобов’язання, щонайменше, не завдавати шкоди. Це означає, що спеціалісти-практики повинні повністю усвідомлювати можливі негативні наслідки від документування свідчень на постраждалих та інших свідків, ширшу спільноту та самих слідчих; бути готовими до шкоди, яку можуть завдати такі наслідки; вжити заходів, щоб запобігти такій шкоді або мінімізувати її.

ранкові нагадування з невеликими доповненнями [щоденник #6]

Робіть те, що дає вам ресурс у цей складний період

11 причин ЖИТИ [щоденник #5]

Зло, що трапилося, — це не ваша провина [ви не хотіли, і не заслужили того, щоб вас били і використовували; ви не бажали, щоб це сталося з кимось іншим]
Ви можете бути в люті через те, що вам доводиться терпіти біль чужого зла та бруду [ви маєте право на всі свої почуття] — і тим не менш — варто вижити

МАНІФЕСТ

Чи можемо ми гуманізувати якусь з форму насильства: тортури, зґвалтування, вбивство цивільного населення (як у мірні часи, так і під час війни)? – риторичне питання, але я відповім – ні, не можемо.

Дозволяйте собі емоції: сім порад, як жити під час війни

Ахава Тесленко разом з Віталієм Трублаєвичем розпитали психологиню Марію Фабричеву, як же жити під час війни, щоб не докоряти собі і не страждати. Вона розказала, що головне завдання кожного зараз – жити. Точніше, як вона сказала, дозволити собі жити.

ПЛАН Б: забота о себе в стрессовой ситуации

"как я могу о себе позаботиться в случае если, ощущаю приступ паники , деструктивного поведения или проживаю стресс..."

про Самоцінність / психолог Марія Фабрічева ©playlist XII

27 відео-уроків про те, як вибудувати відносини з собою, зрозуміти свої цінності, потреби, як перестати знецінювати себе та інших, навчитися …

Марія Фабрічева: "Багато історій крутих жінок починаються зі слів «від мене пішов чоловік» / 40 нові 20

У #40нові20 - психотерапевтка Марія Фабричева: говоримо про зраду, про контракти для людей у стосунках, і про життя після зради.